EndoBaltic 2023

2023 - Lap - 23

2023 m. Lapkričio 23 – 25 dienomis Lietuvos Endodontologų Draugija kartu su Coltene ir Septodont organizuoja tarptautinę konferenciją “EndoBaltic 2023“. Konferencijoje galėsite išgirsti Lietuvos ir užsienio lektorių paskaitas endodontologijos temomis.

Maloniai kviečiame užsiregistruoti ir dalyvauti konferencijoje “EndoBaltic 2023“! Ankstyvoji registracija iki spalio 15 dienos.

Konferencijos metu galėsite naudotis sinchroniniu vertimu iš anglų į lietuvių kalbas bei atvirkščiai. Konferencija vyks gyvai, Radisson Blu Hotel Lietuva, Vilniuje.

Bilietus į prieškongresinį kursą, konferenciją bei LED narystę ir pietus galite įsigyti Paysera Tickets sistemoje: REGISTRACIJA

Registracijos kategorija

Ankstyvoji registracija

Iki 2023 Spalio 15

Vėlyvoji registracija

Spalio 16 – Lapkričio 20

Konferencijos metu

Lapkričio 21 – 23

LED nariams*€280€330€380
Ne nariams€330€380€430
Studentams**€100€130€150
Rezidentams**€120€150€180
Pietūs***€22€22€22

Sertifikatai

Konferencija skirta gyd. odontologams ir gyd. odontologams specialistams. Kiekvienas konferencijos dalyvis gaus sertifikatą, pažymintį akredituotų tobulinimosi valandų. Studentams bus išduodami LED sertifikatai.

EndoBaltic 2023 sertifikatas bus įkeltas į Jūsų paskyrą mūsų puslapyje po konferencijos.

Papildoma informacija

Kiekvieną variantą galite pasirinkti ir įsidėti į krepšelį perkant bilietus. Kartu galite mokėti ir už LED narystę ir/ar pietus. Jei perkate LED narystę ir dar nesate mūsų narys, maloniai prašome užpildyti prašymo formą bei nario anketą. Studentams pildyti prašymo formą ir studento anketą.

Konferencija skirta gyd. odontologams ir gyd. odontologams specialistams. Kiekvienas konferencijos dalyvis, dalyvavęs konferencijoje, gaus elektroninį sertifikatą, pažymintį suteiktas akredituotas akademines valandas. Studentams išduodami LED sertifikatai.

Registracijos mokestis besiregistruojantiems po ankstyvosios registracijos (2023.10.15) visiems dalyviams brangs.

Konferencijos dalyvio mokestis nėra grąžinamas.

* Registruotis kaip LED nariai į konferenciją gali nario mokestį už 2023-uosius metus sumokėję nariai. Jeigu nesate sumokėję nario mokesčio arba norite tapti nariu, detalesnė informacija yra pateikta čia. Visa informacija apie tapimo nariu eigą yra čia.

** Studentams ir rezidentams būtina turėti studento / rezidento statusą patvirtinantį dokumentą ir užpildžius studento anketą čia bei tapus nariu.
*** Pietūs – 22€ vienai dienai, dalyvaujant konferencijoje „EndoBaltic 2023“. Pridedant pietus pasirinkite ar norėsite pietauti vieną ar abi konferencijos dienas. 

Ketvirtadienis 11.23 (Prieškongresinis teorinis – praktinis kursas)

15:00 – 17:00 – “Mistakes to be forgotten – Sealing root perforations using Biodentine”

Kviečiame išbandyti naująjį Biodentine XP! Prieškongresinio kurso metu sužinosite naujausią mokslinės literatūros informaciją apie dantų šaknų perforacijas, biologinius aspektus bei jų gydymo metodikas, išgirsite patarimus ir gudrybes atliekant dantų šaknų perforacijų hermetizavimą naujuoju “Biodentine XP” (Septodont) hidrauliniu kalcio silikatiniu cementu bei praktinėje dalyje ant specialiai paruoštų modelių gerinsite dantų šaknų perforacijų uždarymo “Biodentine” hidrauliniu kalcio silikatiniu cementu įgūdžius.

Praktikinio kurso dalyvių skaičius ribotas! Kursas organizuojamas nedidelėje grupėje, kad galėtumėte įsigilinti ir iškilusius klausimus užduoti lektoriui. 

Kursus veda ilgametis gyd. endodontologas, Septodont lektorius Dr. Bogdan Moldoveanu. Kursas vyks anglų kalba.