Svarbi informacija

Skirta nariams, norintiems įsigyti LED siūlomas narystės formas (LED narystė, Studentas, LROR narys ir ne LROR narys).

Prieš suteikiant LED narystės statusą pasirinktinai, atliekami pagal seką šie žemiau pateikti veiksmai:

  1. Susipažinti su LED įstatais. Atsisiųsti
  2. Užpildyti prašymo formą, visi nariai, išskyrus norintys įgyti Studento statusą, privalo pildyti nario anketą. Užpidžius formą, iš karto būsite nukreipti pildyti nario anketą. Studentai pildo prašymo formą, o sekančiu etapu pildo studento anketą.
  3. Užpildę formas galite susikurti vartotojo paskyrą čia ir prisijungti prie paskyros galėsite paspaudę ant Paskyra.  Tik prisijungę prie paskyros, galėsite pirkti LED narystę, bilietus į renginius ar atsisiųsti sąskaitas faktūras bei sertifikatus. 
  4. Savo paskyroje matysite informaciją apie savo narystės statusą, galiojimo datą, sertifikatus, kuriuos priskirs LED sekretoriatas.
  5. Jei pageidaujate matyti savo užsakymų istoriją, parsisiųsti sąsk. faktūras už apmokėtas paslaugas, tai galite atlikti paspaudę nuorodą po Paskyra – Užsakymai.
  6. Jei norite įsigyti bilietus į LED organizuojamus renginius/seminarus, prašome tai atlikti prisijungus prie savo paskyros.

Kaip galite prasitęsti savo narystės statusą?

Dėl savo narystės plano galiojimo pasibaigimo būsite informuoti el. paštu.

Jei pageidaujate prasitęsti savo narystės planą, Jums tereikės atlikti tuos pačius veiksmus, LED sekretoriatas gavęs informaciją iš Jūsų, pratęs Jūsų narystės planą ir būsite informuoti el.paštu. Prisijungimo duomenys išlieka tokie patys.

Jei ketinate prasitęsti LED narystės statusą, kurio kaina – 40 Eur einantiems metams, prašome prisijungus prie savo paskyros, pasirinkti Nariams – LED narystė, atlikti apmokėjimą ir patvirtinus apmokėjimą, LED sekretoriatas Jums pratęs LED narystės statusą ir būsite informuoti el.paštu, jog Jūsų LED narystės statusas vėl aktyvus.